Displaying 16-18 of 18 results.

 

 

ŽIVÁ UČEBNICA PRE UČITEĽOV
 

V Banskej Štiavnici sa uskutočnilo 1. stretnutie učiteľov a študentov vysokých škôl. V termíne od 6. do 9. júla 2014 skupina vyše 30 účastníkov hľadala cesty k lepšiemu učiteľovaniu. Počas stretnutia sa tiež prezentovali a testovali viaceré inovatívne aktivity a postupy vo vzdelávaní. Stretnutie bolo podporené prostredníctvom Programu švajčiarsko-slovenskej spolupráce v rámci rozšírenej Európskej únie.

Ďakujeme všetkým účastníkom, lektorom, penziónu Nostalgia (http://www.nostalgia.stiavnica.sk/)  za príjemné priestory na ubytovanie a Terre Permonii (http://www.terrapermonia.sk/)  za poskytnutie priestorov na workshopy.

Tešíme sa na ďalších 8. inšpiratívnych stretnutí "ŽIVÁ UČEBNICA POSILŇUJE UČITEĽOV" ktoré budú pokračovať od septembra 2014 do mája 2015 vďaka podpore Nadácie pre deti Slovenska v programe HODINA DEŤOM.
 
Bližšie informácie o pravidelných stretnutiach získate na: surkova@daphne.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Časopis Dobrá škola uverejnila náš článok o švajčiarskej škole PRIMARIA  a našich skúsenostiach z nej. Nájdete ho tu

 

 

 

 


 

Pozývame Vás vo štvtok 6.3.2014  na premietanie filmu o práci  Pära Ahlboma a o škole Solvik. Budeme zdielať skúsenosti z intuitívnej pedagogiky a tiež sa zahráme. Plagátik tu.